kedvenc
Nem használt, beépítve volt. 31.8mm befogó, 60mm emelés, 780mm hossz.
Címkék:
MTB típus
,
31,8 befogó átmérő
TestBike vélemények
Hozzáadva 6 napja
Látogatók: 44
Elmentették: 1
Megosztom
20 000 Ft
Küldj üzenetet
+367...
mutasd
Budapest VIII.
Hirdető
9626
További hirdetései
Használt Shimano Dura-Ace eladó
100 000 Ft
Új Sunrace szett eladó
33 000 Ft
Használt Shimano Silent Clutch 3 agyváltó eladó
30 000 Ft
9626 összes hirdetése
Hasonló kerékpár kormány hirdetések
-18%í>
Chromag Osx Ltd kormány eladó
22 000 Ft
18 000 Ft
MSC Ultralight Carbon Flat kormány eladó
16 000 Ft
New Man kormány
16 000 Ft