Eladók a képeken látható használatlan, dobozos belső gumik, 1000 Ft/db. áron.
(És, mivel tapasztalat, hogy a Testbike "elvan a (hülye)gyerek, ha játszik" alapon időről időre hozzápiszkál a hirdetésekhez -és feltételezhetően az üzenetekhez is, -ha rákérdezünk, akkor pedig hülyének tettetik magukat, -ezért érdeklődéseket kizárólag telefonon várok!)
(Alkalmanként pl. Budapestre is el tudom vinni!)