Sziasztok , eladó teljes "díszdobozos" NX Eagle 12 sebességes szett , 175mm Dub hajtókarral és 10-50-es HG-s kazettával.
Hajtómű , váltókar , hátsóváltó , lánc , kazetta 1x12-re alakításhoz.
Kérdés esetén keressetek. :) A cicám és a gyíkja persze nem eladó. :)