Igyekeztem igényesen, saját részre megépíteni, viszont az első 10km után kiderült, hogy nem jó a méret számomra hajszálnyit kicsi (180cm). Nagyon könnyű, kérésre lemérem.
Azóta teltek az évek (a futásteljesítmény nem változott), nem használtam, és mostmár nem is fogom.
Winora titán váz
Rock Shox SID magnézium villa 100mm, szervizelt újrafestett, újramatricázott
Shimano Xtr váltó 9s, hajtókar, fékek
Avid sd ti fékkarok (trimmelhető)
Dt Swiss 240s kerekek
új schwalbe rocket ron köpenyek
új microshift advent fogassor 11-38t
36t új narrow wide tányér
Selle nyereg, karbon nyeregcső
Ritchey wcs karbon kormány, markolat, stucni, új kormánycsapágy
Az ár sajnos messze nem tükrözi a ráköltött pénzt, mindenből a legjobbat/legkönnyebbet szereztem be, ennek ellenére ajánlatokat sértődés nélkül meghallgatok.

